| AlwaysMe a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva lucruri despre facultatea de drept din bucuresti? este buna? sau ce facultate as putea sa urmez... avand in vedere ca termin filologia si sunt sigura ca pot invata, oricat de mult ar fi numai sa urmez o facultate buna... drept sau altele. funda

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

E cam general formulata intrebarea. Ce ai vrea sa stii mai exact? happy Per total, da, e o facultate buna. Vezi ca ti-am scris un mesaj.

| AlwaysMe explică (pentru raluk27):

Scuze dar nu am putut sa iti trimit mesaj...multumesc foarte mult pentru mesaj. Chiar m-ai ajutat sa imi formez o parere despre facultate. Daca toate merg bine, la anul in toamna o sa vin si eu, sa speram...Inca odata multumesc si o seara placuta:*

1 răspuns: