| chocolate27 a întrebat:

La absolvirea liceului am avut de pregatit un atestat.Stiti cumva la ce ma ajuta acel atestat? Se poate vorbi de o calificare in domeniu? Mentionez ca profilul era de resurse naturale si prot mediului. Cel mai bun rasp primeste fundahappy

1 răspuns:
| rosto a răspuns:

Nu prea te ajuta ca stie toata lumea cum se dau atestatele astea. Am si eu atestat in informatica notat cu nota 10 si nu m-a ajutat la nimic, tot trebuie facultate.