| 45731253469 a întrebat:

Mă puteți ajuta să fac o alegere?
Relații economice internaționale la ASE București sau Finanțe și Bănci la FSEGA Cluj Napoca(UBB)?
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| adeluna a răspuns:

Nu stiu ce spun despre profilele respective, insa eu as realege Clujul si cu ochii inchisi. happy intereseaza-te ce Mastere sunt oferite apoi, ce firme au sediul in orasele astea unde ti-ar placea sa faci un intership, etc. Eventual cauta organizatiile studentesti si fa-ti o parere si despre evenimentele pe care le organizeaza nu doar ca oportunitate de socializare, ci si networking.