| Laurentziu1234 a întrebat:

Merita sa faci un curs de frizer? E complicat sa inveti? Eu as face dar ma tem ca nu o sa pot sa invat nimic

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa simti atractie pentru serviciul care iti place altfel nu ajungi sa faci nimic in viata

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de indemanarea ta. Daca lucrezi bine si repede, atunci iti poti aduna bani bunicei, mai ales din coafura. Daca nu, atunci poate fi un chin, atat pentru tine, cat si pentru clienti.

| Adry05 a răspuns:

De acord cu @johnny

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merită, nu este complicat.

| johnnny123 a răspuns:

Pai daca pornesti pe principiul asta nu vei invata absolut nimic in viata ta.

| Alverto a răspuns:

Da, dar sa te aștepți să fi obosit(ă) de la de mult timp de stat în picioare. Și apropo nu întreba clienții daca le place cum i-ai tuns, crede-mă e mai bine și pentru tine și pentru el : ))