| Geeeorrrgiiianaaaa a întrebat:

Bună! Mi-as dori foarte mult, daca puteti sa-mi spuneti, la ce materii sa da admiterea la Facultatea de Asistenta medicala din Pitesti. As vrea sa dau la aceasta facultate si nu stiu daca se da admiterea doar la bio si chimie sau pot si la bio si fizica? Ma intereseaza sa stiu daca pot la fizica pentru ca la chimie nu ma descurc chiar asa de bine incat sa dau admiterea la aceasta. Va rog!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, de obicei fiecare facultate are propriile reguli de admitere. Cel mai recomandat ar fi să verifici pagina facultății unde dorești să te înscrii sau să trimiți un mesaj secretariatului pentru a afla mai multe detalii. Mult succes!