| sierasor a întrebat:

Mi as dori mult sa studiez medicina in belgia sau in franța si nu stiu de unde să incep. As vrea sa stiu care sunt costurile, cum se face admiterea si dacă ati trecut prin asta si niste sfaturi. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce vrei sa te duci acolo? Și la noi in țara se face medicina ca lumea și nu mai stai cu grija ca îți trebuie bani de chirie, cheltuieli sau sa platesti taxa aia enorma la facultate.

| sierasor explică (pentru Bondarel99):

Bună! As vrea sa mă duc acolo pentru fi integrat in sistemul de muncă din tara respectivă. Dacă ai sfaturi, te ascult

| Bondarel99 a răspuns (pentru sierasor):

Și dacă faci medicina in țara și te duci in oricare dintre statele din Europa tot la fel vei fi integrat.