| 666_7474 a întrebat:

Nu e categoria buna, dar am nevoie de ajutor din partea voastra. Pentru cei care sunteti sau aveti cunostinte care sunt piloti comerciali sau studenti la Aviatie, as avea cateva intrebari. In primul rand, as vrea sa stiu cum este scoala, daca e regim militar (stat in campus, activitati etc) sau ca orice facultate obisnuita.

Multumesc!

1 răspuns:
| deeyou12 a răspuns:

Facultate obisnuita care in practica dupa simulatoare o sa ai experiente cu aparatura facultati daca este una privata sau destul de mare (prestigioasa) si i-si permite aeroport sau avioane eliciptere sau poti face la Armata