| recort a întrebat:

Hey, am o intr. as vrea sa dau la scoala superioara de aviatie civila si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac sa fiu admis. stiu preturile si lucruri de genul asta. media pe liceu conteaza si bacul? ca am auzit ca se da examen de admitere. care sunteti la scoala de aviatie sau daca aveti cv cunostinte ziceti-mi si mie ce stiti: admitere, cursuri etc. multumesc( scuze categoria da ii cea mai populara)

1 răspuns:
| jhonsmyth a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii sanatos fizic si mental.sa ei nota cat mai mari la admitere succeshappy