| Face2face a întrebat:

Nu sunt chiar de foarte mult pe aici. Am inteles care e treaba cu funditele dar cu punctajul care e treaba, la ce te ajuta? Fundissa

Răspuns Câştigător
| dedesh a răspuns:

Punctele te ajuta sa cresti in rang, sa fi cat mai sus in top. oricum, nu cred ca ai niciun fel de avantaj daca ai mai multe puncte sau mai multe fundite, pentru ca oricum, cei de la TPU te aleg ca expert in functie de raspunsurile datewinking

te pup! si bine ai venit!

3 răspunsuri:
| raissa a răspuns:

Sus in dreapta pe pagina de inceput ai cu scris albastru "intrebari frecvente" te lamuresti cu punctajul si politica siteuluihappy bun venit :*

| Bubiko a răspuns:

Bun venit pe TPU! Sa stii ca nu o sa regreti. Este fain site-ul. Punctajul de ajuta sa devii expert. O fundite valoreaza 100 puncte parca. Punctele se acumuleaza cand raspunzi la intrebari. Funda?

| Diana498 a răspuns:

Site-u are un rank si in functie de ce punctaj esti in primii 100 sau esti expert TPU sau poti deveni Userul anului ca si brigaela... Fundita?