| elena22_4506 a întrebat:

BunatongueCine imi zice si mie de niste progrme de modificat poze.adica sa pun pe poza inimioare, stelute, flori.etcbig grin

5 răspunsuri:
| koko a răspuns:

Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici http://www.panalu.net/ găsești programe chiar și online să faci1000 de efecte pe pozele tale

| Iuliutzzza18 a răspuns:

Salut! pai ai putea incerca photo scape e simplu si practic si are si inimioare, stelute, flori, fete simpatice...ai putea incerca doar trebuie sa-l downloandezi de pe google si este si rapid...este chiar cool, sau ai putea incerca photoshop dar e putin mai complicat :*

Succes! Sper sa te ajute la ceva :*

| trandafirasu a răspuns:

Fisierul meu uite saitul www.fisierulmeu.com