| Onisim13 a întrebat:

Buna seara.As dori sa aflu si eu cum pot ajunge in afganistan (soldat)?

2 răspunsuri:
| SasukeCS2 a răspuns:

Faci armata. Dupa ce esti foarte bine pregatit, daca vrei salariu mai mare te trimite in misiuni in afara tarii unde sunt razboaie precum in Afganistan.

| pufypuf a răspuns:

Buna. Iubitul meu a fost in Afghanistan. Trebuie sa faci armata, asta te face soldat si iti asigura un loc de munca. Ca sa ajungi in misiune trebuie sa astepti sa va ajunga la unitatea militara ordin de misiune. Nu se pleaca asa simplu. si pe/ntru a pleca se dau probe(nu sunt grele). O facultate iti ridica gradul, o scoala de subofiteri/ofiteri daca faci