| Gurgiu a întrebat:

Buna seara, as dori sa ma angajez la firma adidas in magazine, ce îmi trebuie pentru a fi apt de a ma angaja acolo și dacă puteți sa-mi oferiți câteva informații in legătura cu salariu și etc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Pentru a putea fi apt, trebuie sa treci pe la medicina muncii in caz ca ai fost la un interviu si te-au acceptat si sa fi clinic sanatos.

Mai multe informatii despre interviuri si salariu gasesti aici :
https://www.undelucram.ro/......terviu-828

| sierra1 a răspuns:

Bate la ușa magazinului și intreabă : angajați? condiții? salariu?

așa de face!