| ionutalexandruion a întrebat:

cine este din Bucuresti? m ar interesa si pe mine unde am sansa sa gasesc mai multe haine contrafacute gen ( nike puma armani si toate cele ) la europa sau la dragonul rosu? sau stiti un alt loc unde pot gasi? nu vreau la bucata vreau la set... eu nu sunt din Bucuresti! va multumesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"Europa" este mama falsurilor.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai incearca sa mergi in amandoua! Dar nu Vei avea timp sa le vizitezi intro singura zi. Daca mergi in europa iti recomand sa fii acolo foarte de dimineata. 7, 8/pe la ora 10.11, deja multi isi inchid "cosmeliile" din cauza deselor controalelor care se fac. ok?

| meduzza a răspuns:

Europa din cate stiu nu mai exista in schimb sunt vreo 8 Dragoane unde gasesti orice tongue