| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Dragonul rosu din Bucuresti vinde si haine la bucata? Vreau sa merg saptamana asta si nu vrea sa merg degeaba.

6 răspunsuri:
| eluboy13 a răspuns:

Unele magazine vand si haine la bucata, dar putin mai scumpe decat cele en-gross happy

| eluboy13 a răspuns:

Unele magazine vand si haine la bucata dar nu toate.cam vreo 60%. Cele care vand haine la bucata le dau putin mai scump decat daca le iei en-gross.happy

| maria933 a răspuns:

Nu cred ca mai e Dragonul Rosu. Nu stii ca a fost incendiu acolo. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugi cucu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da gasesti...si inca foarte multe magazinebig grin

| Curcubeu_7124 a răspuns:

Grau o sa gasesti magazine care vand la bucata si in plus hainele vor fi mai scumpe deci nu prea merita sa mergi