| alx15 a întrebat:

In ce domenii se castiga in jur de 2000-3000 de lei in Suceava? Fara raspunsuri la misto. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

In orice domeniu, dar depinde pe ce post si ce trebuie' sa faci mai exact. De ce musai in Suceava? Vrei bani mai multi, tragi la Iasi sau in capitala...

| alx15 explică (pentru GabiDumitrescu):

Momentan vreau sa lucrez in Suceava ca sa nu stau degeaba acasa iar dupa cate va luni voi pleca in alta parte.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In toate domeniile, cu conditia sa detii functii de conducere.