| alx15 a întrebat:

In ce domenii se castiga in Suceava 3000 de lei? Astept raspunsuri calumea si nu raspunsuri la misto.

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Ăia de au săli de evenimente, restaurante, fast food-uri... avocații, medicii, directorii de firme, imobiliarele...

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea ta puerilă urmată de "Astept raspunsuri calumea si nu raspunsuri la misto." - indeamnă la așa ceva.

Spune-ne ceva despre tine

| alx15 explică (pentru sierra1):

Sierra1 te-ai bagat si tu in seama ca o albina. Am mai pus intrebari pe TPU si prime-am raspunsuri ironice sau penibile.

| sierra1 a răspuns (pentru alx15):

Spune-ne ceva despre tine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

3000 de lei câștigă oriunde specialiștii cu facultate, și vechime în meserie, nu începătorii care au numai liceul.

| alx15 explică (pentru sadrian46):

Ce ironic este raspunsul tau stii cumva tu ca am doar liceul si poate am mai lucrat in anumite domenii nu sunt incepator.

| sadrian46 a răspuns (pentru alx15):

Dacă știi, chiar nu știi deloc nivelele de salarizare? Ai auzit pe mulți în jurul tău că iau 3000 în mână? Eu nu m-am referit la dta, că nu aveam cum, am spus ce știu eu despre nivele de salarizare. Dacă te simți cu musca pe căciulă nu sunt eu de vină Dacă voiam să îmi bat joc, o făceam dar nu era cazul.

| alx15 explică (pentru sadrian46):

Sadrian46 Nu vreau sa ma cert dar am crezut ca se face referire la persoana mea.Nu am auzit pe nimeni ca ia 3000 de lei in mana pe acest salar caut sa imi gasesc loc de munca in Suceava. O seara placuta.

| ywar a răspuns:

De ce 3000 de lei si nu 8000 de lei si mai mult?

| alx15 explică (pentru ywar):

Ywar, 8000 de lei in Suceava mu gasesti doar directorii de restaurante.

| PuyaTimonel a răspuns:

La IT. ( informatica)

| PuyaTimonel a răspuns:

Sau medic stomatolog dentar agricol( repari dinyii la grabla)