| alx15 a întrebat:

In ce domenii se castiga in Suceava 2000- 2500 de lei? Astept raspunsuri.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mecanic, tinichigiu-vopsitor, electrician in constructii, militar angajat, instalator particular.

| Hammurabi a răspuns:

încărcător-descărcător.

| alina2k18 a răspuns:

Sofer.

| PainTech a răspuns:

Teoretic, in aproape toate domeniile castigi 2000-2500 de lei. Ca faci jumi-juma cu statul dupa, asta e partea a doua.

| wpetterssone a răspuns:

În domeniul aviatic salariul este între 1500 și 2000 de Euro. RA ROMATSA nu cred că va mai face angajări anul acesta.