| JustArmy a întrebat:

in timp ke lukrez in cadrul armatei pot sa urmez scoala superioara de aviatie civila? am nevoie de raspunsuri serioase, va rog. daca vreti sa glumiti sau sa raspundeti fara sa stiti nu va pierdeti timpul degeaba. multumesc antikipat.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In armata pe langa ce vrei sa faci tu poti sa iti scoti toate categoriile de permis d conducerewinking si gratuit nu platesti deloc

| madaa_9439 a răspuns:

Pai ai avea timp sa le faci pe amandoua o data? ia-o logic.
ca de interzis nu cred ca scrie pe undeva ca e interzis sa lucrezi in armata si sa faci aviatia in acelasi timp.
la un moment dat te va ajunge si oboseala si lipsa timpului.
parerea meabig grin