| ZeMoZ a întrebat:

Bună seara! Se merită meseria de kinetoterapeut? Și cam cât s-ar putea câștiga din aceasta? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alinutza83 a răspuns:

Se merita. Câștigul depinde de cat esti dispus să muncești și de prestația ta. Daca ești un kinetoterapeut bun și pacienții văd rezultate vizibile vei fi recomandat și în scurt timp vei avea programările făcute în avans. De asemenea depinde și de cat esti de dispus să crești profesional. In orice meserie de genul ai nevoie de studiu și continuă perfecționare.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ca la orice meserie, se castiga dupa performanta ta profesionala si in functie de unde practici.