| JohnEdd a întrebat:

Cum vi se pare meseria de kinetoterapeut? Ce salariu as putea castiga daca as lucra la un cabinet privat?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Meserie frumoasa, iar venitul tau va depinde de cat de renumita este firma astfel incat sa ai mereu clienti, de locatia firmei si de cat de generos este patronul, dar si de studiile tale: nu in ultimul rand, venitul va depinde si de calitatea si complexitatea muncii tale.

| MotanAndrei a răspuns:

In strainatate un kinoterapeut castiga intre 2500-3000 euro.

Răspuns utilizator avertizat