| Derkes a întrebat:

Bună seara! Se poate lua legătura cu cineva de la sediul BOLT? Mă refer o persoană reală, nu inteligență artificială. Am de rezolvat o neînțelegere cu contul meu suspendat și aș fi preferat să vorbesc cu o persoană reală. Nr de contact observ ca nu exista. Am dat nenumărate mail uri dar îmi răspund doar roboti și nu am cu cine să mă înțeleg.

7 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Din pacate Bolt nu are un departament de relatii cu clientii.
Sa iti zic o faza de anul trecut.Eram intr-un mall in Brasov si m-a rugat o tipa sa o ajut ca cica si-a pierdut pierdut telefonul intr-un Bolt.Ei bine, tipa respectiva voia sa sune la Bolt sa isi rezolve problema dar nu avea cum deoarece nu au cum sa vorbesti cu cei de la Bolt.Ca sa o ajut eu am dat comanda de un Bolt si acel sofer de Bolt i-a zis ce trebuie sa faca.Intr-un final tipa a fost sunata de soferul in a carui masina si-a uitat telefonul si si-a recuperat telefonul inapoi.
In cazul tau ar fi mai bine sa iti faci alt cont ca nu ai cum sa contactezi Bolt.
Acum daca gresesc sa ma contrazica cine stie mai bine speta.

| Simpatic a răspuns (pentru LordCristobal):

Dovada ca Ai-ul care ne-a invadat deja in anumite domenii si platforme este bun dar lipsit de utilitate monșer, cum ar spune persoajele lui Caragiale

| Derkes explică (pentru LordCristobal):

Nu ajută dacă mi fac alt cont. Am aceleași date, același nume, nu am cum să păcălesc suspendarea. Și chestia e ca e doar neînțelegere și putea fi rezolvată încă din prima zi.

| sweetys a răspuns:

Intri in aplicatie si dai la asistenta, cu o cursa, si scrii acolo si la fiecare raspuns dai ca nu te ajuta, la un moment dat o sa ia cineva legatura cu tine, cand vede ca nu te intelege.

| Derkes explică (pentru sweetys):

Încerc asta de o lună, îi bombardez cu mesaje o dată la 2 zile, uneori mă lasă în seen și nu mi mai dau explicații.

| sweetys a răspuns (pentru Derkes):

Nu exista asa ceva. Eu am vorbit de fiecare data cu ei si nu doar pentru contul meu, dar si pentru conturile unor colegi care au avut ceva probleme

| Derkes explică (pentru sweetys):

Îmi poți trimite în privat un Instagram? Poate mă poti ajuta și pe mine, aș fi recunoscător.