| Mimi_8216 a întrebat:

Stie cineva cum ar putea face un minor bani excluzand impartitul pliantelor si MC. Ceva online poate, ceva ce poate aduce intr-adevar castiguri Exista? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Poti participa la un concurs online, sau un site: warez-bb e unul care daca iti faci cont si uploadezi castigi euro cash. Eu nu fac asa ceva dar el are pana acum 50 $. Poate ti-am fost de ajutor. Pa.

| Ana_6561 a răspuns:

Da, eu iti recomand sa incerci sa devi reprezentant avon sau lider daca vrei castiguri mai mari. poti castiga cat de mult vrei tu...pentru mai multe detalii id avon016190