| Ana9999 a întrebat:

Stiti cam cat castiga un distribuitor de ziare la Kaufland? (salariu in mana)

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine intrebi personalul din kaufland, care vinde ziare, dar de obicei salariul minim pe economie, anul trecut era 850 lei, acum o fii 1000 lei. Intrebi acolo. De unde esti?

| Ana9999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu vreau part time, deci sper sa fie vreo 200 de lei in mana, n-am apucat sa mai ajung acolo sa intreb. Oricum am lasat datele si astept raspuns. Pot sa merg si in Bucuresti si in orasul natal, depinde unde o sa aiba nevoie.

| Dem0N a răspuns:

Foarte putin pentru munca prestata oricum.