| Alis57 a întrebat:

Bună, știți cumva dacă persoanele care lucrează în call center la eMag lucrează de acasă? Mă refer la depozitul de la Bolintin Deal

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai nu prea mai exista call center la eMAG.
Au cel mult un suport ce comunica prin email in caz ca nu a mers in chat.
Angajatii din call center oricum nu lucrau in depozit...

| Alis57 explică (pentru alina2k18):

Si știi cumva dacă suportul de pe e-mail sau chat lucrează în regim remote?

| Alis57 explică (pentru alina2k18):

Am aplicat la ei în seara asta

| alina2k18 a răspuns (pentru Alis57):

Super, sper ca stii ca e salariu mic la inceput dar daca nu ai experienta e bine sa stai macar 6 luni la ei ca sa ai ce scrie in CV.
Vezi ca in sistemul bancar se mai cauta pentru call center dar astia de la banci au hibrid, 3 zile la birou, 2 acasa ceva de genul.
Tot asa cu training asigurat.
Eventual in timp faci si un curs de securitate in IT, e ff bun.
https://www.ejobs.ro/......er/1751351