| Ely_5230 a întrebat:

Sunt din Severin(in clasa a XI-a) si as vrea sa merg la Bucuresti la Academia de Politie, la politia de frontiera.Am si diploma de ECDL si mi-as dori sa lucrez la birouri. Ce parere aveti despre aceasta ramura? voi avea loc de munca asigurat dupa ce termin? Daca da, cat va fi salariul ca ofiter(la inceput)?

1 răspuns:
| pofticiosu a răspuns:

Daca nu ai pile sau bani ca sa iti cumperi locul nu ai nici o sansa.o sa iti zica in fata ca sa iti cumperi locu si oricum daca intri salariu o sa fiu bun