| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt din Timisoara eu cu niste prieteni vrem sa ne angajam pe vara unde am putea sa mergem avem 14 ani

Răspuns Câştigător
| Reeka a răspuns:

Buna Neca11!
Imi pare rau sa-ti spun ca la 14 ani nu aveti foarte multe optiuni, dar acum depinde. Daca arati mai matur decat sunteti, va veti gasi loc la o terasa probabil. Eu zic totusi sa va bucurati de vacanta, de soare, de copilarie si de lucrurile frumoase pe care le puteti face la varsta asta. O sa aveti timp destul sa lucrati!

| AlienGCS a răspuns (pentru Reeka):

E asa cum a spus Reeka. Merita funda. Aveti timp sa munciti. Si la 14 ani, nu stiu unde o sa va puteti angaja. Poate la facut curatenie undeva sau eu stiu...Eu lucrez ca ospatar si sincer acolo se cauta de obicei persoane cu putina experienta si minim 16-17 ani. In plus e bataie mare de cap. trebuie sa te misti repejor si sa-ti mearga mintea.

Succes si chiar daca iti doresti sa muncesti, sper sa gasesti ceva usor.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vladxela a răspuns:

In agricultura,