| 12344yuuo a întrebat:

Buna! Sunt joburi care au design grafic sau ceva ce tine de design ce se pot face dupa facultatea de Marketing? Mi-as dori ceva sa fie pe partea cu designul si creatii, ma pasioneaza mai mult. Ce joburi stiti?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Gasesti job-uri daca stii graphic design. Poti face logo-uri, bannere, afise, chiar si design pentru postarile de pe social media iar in asta te poate ajuta si facultatea daca stii social media marketing.