| RedPetalsOfDreaming a întrebat:

Pentru ce joburi as putea sa optez dupa terminarea unei facultati cu specializare in design grafic? funda...

Răspuns Câştigător
| diaac a răspuns:

Daca ai o anumita facultate de graphic design la care vrei sa mergi, cauta pe site-ul lor, ca multe au o sectiune dedicata posibilitatilor in cariera. Daca esti sigur ca asta iti doresti sa faci ca facultate, in mod sigur vei afla mai multe detalii si oportunitati de-a lungul anilor de studiu. Oportunitati sunt multe, se pare, uite aici: http://jooble.com.ro/search-munc%C4%83-ro/kw-graphic-design Succes!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Desene animate sau nu, cu profilul acestei sectiuni.

| zaratu a răspuns:

Desene animate

| diaac a răspuns:

Graphic designer.

Esti student sau absolvent in aceasta specializare, sau incerci sa iti alegi facultatea?

| RedPetalsOfDreaming explică (pentru diaac):

Sunt a 12a si vreau sa intru la aceasta facultate, insa nu cunosc toate posibilitatile pentru care as putea opta ulterior...

| diaac a răspuns (pentru RedPetalsOfDreaming):

Daca ai o anumita facultate de graphic design la care vrei sa mergi, cauta pe site-ul lor, ca multe au o sectiune dedicata posibilitatilor in cariera. Daca esti sigur ca asta iti doresti sa faci ca facultate, in mod sigur vei afla mai multe detalii si oportunitati de-a lungul anilor de studiu. Oportunitati sunt multe, se pare, uite aici: http://jooble.com.ro/search-munc%C4%83-ro/kw-graphic-design Succes!