| MyShadow a întrebat:

Buna!
Sunt la ingineria mediului si nu stiu daca am sansa unui job bine platit. Imi poate spune cineva mai multe detalii?

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu ai sanse. Cu ing mediului nu ai ce face. Fiecare inginer face un curs de mediu, adica inginerii mari cu loc de munca stabil si facultate buna, iar ei ocupa locul de responsabil de mediunsi se ocupa si cu asta. Iar cei cu diploma de mediu nu gasesc de munca. Mama a terminat aceasta facultate si nu castiga bine, dar a avansat ca inginera

| corinastan a răspuns:

Poate in afara