| AnaMaria248 a întrebat:

Sunt la un pas de a intra la Universitate si nu m-am decis cu facultatea.Mi-as dori ceva creativ si sa pot avea un post de munca dupa finisarea studiilor.Ce imi recomandati? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Facultatea de matematica: matematica este foarte creativa.

| dragosh6 a răspuns:

Eu doar o recomandare pot sa iti fac si anume Facultatea de Fizica. Eu sunt la fizica si sunt destule optiuni pentru ca nu sunt multi fizicieni si sunt destule firme care au nevoie de fizicieni, iar daca te descurci bine la fizica poti lucra in cercetare unde se castiga foarte bine.
Bafta si sa faci alegerea cea mai potrivita!