| anonim_4396 a întrebat:

sunt student la facultatea de constructii si mi-am ales ca specializare CFDP (Cai ferate, drumuri si poduri), insa acum ma tem sa nu fi facut o alegere gresita :-s credeti ca era mai bine sa aleg CCIA (Constructii civile, industriale si agricole)? Va rog sa-mi dati un raspuns sincer si cu argumente! Multumesc.

4 răspunsuri:
| structural a răspuns:

Ai ales foarte bine, eu am terminat CCIA si acum imi pare rau ca nu am ales CFDP nu te lua dupa cei care comenteaza mai jos ca nu prea stiu ce vb

| nosferatu a răspuns:

Din pacate in Romania nu se fac nici trotuare nici cai feratelaughing

| S0nofS4tana a răspuns:

Pai a fost alegerea ta dar daca crezi ca a fost o alegere gresita poti sa faci alta facultate. Dar eu zic ca mai bine era la constructii civile si industriale.

| justE a răspuns:

Da...mai repede faci un trotuar decat o cale feratahee hee