| anonim_4396 a întrebat:

Bună. Știe cineva scoli postliceale sanitare din Ilfov sau Voluntari, care sunt mai bune, as vrea sa stiu parerea voastra? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate scolile sunt bune, depinzand strict de cat esti tu dispus sa inveti.
Pentru cursanti silitori, orice scoala este "foarte buna", iar pentru puturosi si chiluangii, toate scolile sunt "proaste" ori "slabe".

Iar ca sa-ti spuna cineva care-i mai buna din cele doua, este iarasi imposibil, fiindca nu a facut nimeni 2 cursuri, la cele 2 unitati diferite, neavand cum sa faca comparatie intre scoli.