| robbifcp a întrebat:

Bună TPU, acuma ceva vreme mi-am reluat antrenamentele la echipa mea de fotbal, unde mi-am petrecut anii de junior, după ceva vreme au început problemele, eu la fiecare antrenament sau meci aveam în cap că nu pot juca bine şi că sunt slab şi cu psihicul la pământ, după ceva vreme mi-am reluat antrenamentele numa că la altă echipă, am plecat pentru că voiam o aventură nouă şi să arăt că pot mai mult, iar peste câteva zile o să joc contra fosta mea echipă, iar eu iară am aceea stare că sunt cu totul la pământ, şi cu psihicu, şi cu pregătirea şi cu tot, iar antrenorul a zis că pot mult mai mult, ştie careva ce să fac? Dau funda, orice!

1 răspuns:
| LivingLouder a răspuns:

Incearca sa te duci la un pshiholog. Vezi ce iti va spune el. Asta sigur o sa-ti ridice moralul