| skirlex a întrebat:

Dau funda, Sunt cu moralul la pamant sa va povestesc, sunt nascut in 97 joc fotbal de vreo 6-7 ani am jucat la vreo doua echipe din divizia D si acum cateva zile am avut un meci cu o echipa si am jucat mai slab, (tin sa mentionez ca joc foarte bine fotbal) asa si am un prieten care joaca cu mine si el e aproape la fel ca mine da putin mai slab si antrenorul echipei adverse ia zil lui sa vina la antrenamentele lor au o scoala sportiva la oras(Craiova) eu si el jucand in mediul rural si mahnirea mea e ca eu joc mai bine ca el si mie nu mi-a zis aceia sa vin la antrenamentele lor mi-ar fi placut mult si sunt cu moralul la pamant imi vine s aplang mereu imi vine sa ma las de fotbal dati-mi un sfat va rog mult

1 răspuns:
| clopotel14 a răspuns:

Nu trebuie sa te lasi de fotbal doar din atat...dovedeste-i antrenorului ca poti sa joci fotbal mai bine de atat, si atunci, cu siguranta te va chema si pe tine la antrenamente happy Ai putea sa te duci odata cu prietenul tau la antrenamente, sa vb. cu antrenorul si sa ii arati ce poti Bafta! happy