| Andreealol1234 a întrebat:

Am 12 ani, ma pricem la desen, inca sunt la inceput. Vreau sa ma fac arhitect dar sunt cam praf la matematica, putin cam mult si voiam sa intreb, trebuie sa fii de 10 ca sa ajungi arhitect?

1 răspuns:
| Ralukafay a răspuns:

De 10 la matematica? Nu stiu.Dar daca esti buna la desen ai toate sansele sa devi arhitect. Talentul,capacitatea, vointa si ambitia te ajuta, doar daca le ai si daca nu le ai, le descoperi, le conturezi si le pui in valoare.Conteaza sa vrei! Succes!