| NicoletaAlexandra a întrebat:

am nevoie de un site sau o lista facuta de voi cu facultati fara frecventa pe domeniul limbi straine (engleza) si psihologie. Va rog mult sa ma ajutati. Multumesc anticipat kiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica tu te referi la faptul ca vrei sa faci o facultate la distanta? Daca da... draga mea eu sunt impotriva la asa ceva. Daca rei sa faci facultate. apoi te duci zi de zi. Ca nu asa se face! tu cum mai inveti o meseri si cum te pregatesti pentru ceea ce faci. Inveti asa doar pentru examene, si faci si tu o facultate ca sa spui ca ai facut. Pierzi timp. Parerea mea.Eu sunt total impotriva la asa ceva.Mai bine nu faci.