| daniela98_1923 a întrebat:

am o intrebare cu ce medie se intra la liceu economic din galati pot intra cu 8, 07?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

7, 6 la profilul Comert; 8, 10 la Economic; 7, 81 la Turism si alimentatie; 7, 26 la Turism si alimentatie bilingv Franceza. Uite aici ai mediile cu care s-a intrat la fiecare profil in parte de la Colegiul economic din Galati.
http://www.admitereliceu.ro/institutii?id=19002

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pentru ca 8, 10 nu ii mediia cu care o intrat un elev aia ii media clasei ( MA=media clasei )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... eu am media peste 8, 50 si nu sh l ce likeu ...ma ajuta si pe mine cine?crying