| SandraMaria94 a întrebat:

Am o intrebare destul de... ciudata. Anul viitor voi intra la liceu, pe care l-am ales deja, Dinu Lipatti din Bucuresti. Problema este ca eu de mica am studiat muzica, insa am si ceva cursuri de teatru. Stiu ca sunt sectiuni de canto si de teatru la acest liceu. Insa nu stiu ce sa aleg! Intrebarea mea este: Le pot face pe amandoua? Adica sa studiez si canto si in acelasi timp si sectia de teatru? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Va respect pentru alegeriile facute in viata, si va doresc tot succesul posibil. Voi incerca sa fiu scurt, cum a raspuns si cealalta persoana. Foarte multe piese de teatru sunt bazate pe muzica. Este cel mai corect. O zi buna. Va doresc o zi placuta si success in cariera dvs!

| SandraMaria94 explică (pentru Okkultist):

Multumesc din suflet!

| Okkultist a răspuns (pentru SandraMaria94):

happy

3 răspunsuri:
| criss1212 a răspuns:

Da, deoarece cele mai multe piese de teatru sunt bazate pe muzica, adica vociile elevilor de la respectivul liceu happy