| andreeadragnea7 a întrebat:

am si eu o intrebare la care am nevoie repede de un raspuns!big grin sunt clasa a 8-a si urmeaza sa ma inscriu la liceu...intrebarea este: care liceu credeti ca e mai bun? dintre elena cuza (profil pedagogic) sau dinu lipatti(sectiunea muzica)? nu stiu la care dintre cele doua sa ma inscriu si sa dau probele? se face matematica, fizica si chimie la profil pedagogic/ se da bac la matematica?

Răspuns Câştigător
| Elisss a răspuns:

Buna, eu iti recomand Elena Cuza daca vrei mai multe datalii da-mi un mesaj cu ce intrebari ai si iti voi raspunde.La profilul pedagogic da se face matematica, fizica si chimie. sunt aceleasi materi ca in generala doar ca faci si pedagogie si practica in plus.Iar la bac sincer nu stiu ce se da. posibil sa dai si matematica dar aceea m1 parca sau m2 nu stiu sigur care e mult mai usoara e chiar simpla nu ca ceea de la mate-info.
OK sunt din liceuhappy

3 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Nu se face matematica

| andreeadragnea7 explică (pentru Ramo137):

Multumesc pentru raspunshappy

| Ramo137 a răspuns (pentru andreeadragnea7):

Cu placere :X