| CristinaLazar858 a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi. Din cate am inteles astazi ar trebui sa apara listele unde s-a intrat la facultate. Eu am depus dosar la Iasi la Universitatea Alexandru Ioan Cuza si nu stiu pe ce site sa intru ca sa vad la ce facultate am fost admisa. Am intrat pe site-ul facultatii dar nu am gasit nimic. M-ar putea ajuta cineva?

1 răspuns:
| andreeadag a răspuns:

Draga mea, la informatica si geografie s-au afisat deja!
Mult succes!
http://360.uaic.ro/
si pe pagina de Facebook a universitatii vei gasi rezultatele!
Te anunt ca anul trecut la Litere a afisat ultima data! Iti trebuie multa rabdare... Depinde la ce facultati te-ai inscris!
SUCCES!:*