| Nistor_Valentin_2002 a întrebat:

Am un canal de Youtube dar nimeni nu imi vede videoclipurile. Dc? Oare nu apar la oameni? Nu au nici o vizionare.
Uite link ul unui video de pe canal: https://youtu.be/l301mtbdGOI

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ai cateva vizualizari, dar nu poti spera la mai multe momentan, unul dintre motive fiind faptul ca abia sunt incarcate pe Youtube.
In plus, titlul ales de tine nu atrage atentia. Daca mentionai "Doza de has" sau alti termeni populari, care sa ajute pe cel care cauta clipuri pe subiect, atunci era altceva.
Daca ai un cont de Facebook, poti face cunoscute prietenilor din online postarile tale de pe Youtube, crescand vizualizarile.

| Nistor_Valentin_2002 explică (pentru dannyel86):

Dar acele cateva vizualizari sunt de la mine

| D3I3 a răspuns (pentru Nistor_Valentin_2002):

Dar ce sperai? Un milion din prima? Unii au muncit 4 ani pentru o sută de mii! Și stau câteva ore la un video, ne vorbind și despre editat, dar tu n-ai făcut mai nimic...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nici in romana nu scrii bine si vrei vizualizari. Eu zic sa te lasi.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

"nici o" - se scrie, de fapt, "nicio", deoarece urmeaza un substantiv.
Iar pe canalul tau: "Daca ti-a placut lasa-ti comentari [...]".

| Nistor_Valentin_2002 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Da ai dreptate am scris gresit nicio, dar pe canal in loc de cratima las spatiu