| mary_1175 a întrebat:

Buna TPU as avea si eu o intrebare simpla. unde as putea sa ma duc sa invat sa desenez mai bine? mie imi place sa fac rochii de seara.si multa lume imi spune ca am cat de cat talent dar nu prea cred...as vrea sa invat sa desenez mai bine...
dau fundita

1 răspuns:
| Yguaze a răspuns:

Te poti duce la o scoala de arte, sau ceva de genu. Si eu desenez, chiar bine, mai ales in creion... si nu am desenat asa de la inceput. Am tot exersat pana am invatat sa fac desenele imi frumoase cu tot felul de umbre. Exerseaza!