| anonim_4396 a întrebat:

As dori cateva informatii cu privire la Academia de Politie. #fisa medicala #testpsihologic #probe sportive #probe teoretice

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Informatiile cele mai bune le gasesti pe site-ul oficial, la Admiterea 2015.

| Deeas97 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Am citit tot de pe site, dar as fi vrut niste opinii personale despre dificultatea probelor. Multumesc oricum pentru raspuns happy!

| Ioandelasal a răspuns (pentru Deeas97):

Atunci mai asteapta, poate sunt pe site si unii care au dat recent aceste examene.