| superpissy40 a întrebat:

As dori sa intreb ce fel de cursuri se pot face intr-un an, deoarece anul acesta nu am reusit sa intru la facultate(ma rog, am depus dosarul la una, dar inca nu am primit raspunsul,dar sa zicem prin absurd ca nu as intra, ce cursuri/programe care sa imi ocupe timpul pot desfasura?) Ma gandeam la niste cursuri de limbi straine(adica una, in fond) +meditatii la psihologie pentru ca la anul sa fiu admisa acolo unde imi doresc, insa as dori sa stiu cam in ce zone din Bucuresti se regasesc astfel de cursuri?(ma gandeam la British Council sau Institutul Francez) Funda si sper ca nu am gresit categoria happy

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Salut! Sfatul meu este totusi sa te axezi pe psihologie ca sa fii sigura ca intri.Ma gandesc ca un curs sa nu iti solicite prea mult timp, insa daca te descurci, iti recomand Institutul francez pe bulevardul Dacia.Nu stiu cand se fac inscrieri(cred ca in septembrie).Am o prietena care a facut acolo si mi-a aratat materialele.Sunt de calitate si bine structurate.Vei primi si teme pentru acasa happy. Depinde acum cat de mult iti place franceza.