| raluca68 a întrebat:

Funda!
credeti ca e mai bine sa fac meditatii sau sa merg la cursuri la british council?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca crezi ca poti gasi un profesor care sa se ridice la nivelul asteptarilor tale si sa iti predea ce vrei tu sa inveti atunci nu vad rostul sa mergi la british, insa eu iti recomand sa mergi la british acolo sunt profesori care se ocupa de tine, te invata engleza britanica, iar la incept dai un test sa vezi cam de ce nevel esti dupa urmezi cursurile, iar odata la cateva saptamani ( cam asa ) dai un test.
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Aditzu a răspuns:

Daca la scoala nu crezi ca ai parte de o profesoara buna, incearca sa iei cursuri dupa net. daca nici asa nu crezi ca e ok eu 1 recomand british. dai un ban dar macar stii sigur ca e de calitate happy. sunt profe (indiferent ca sunt de liceu sau facultate sau what ever) care mediteaza dar nu stiu sa fie eficiente si interactive + ca din cazul pe care il stiu eu, nu reuseste sa aduca imbunatatiri fetei pe care o mediteaza..aia e tot bata. iar la british sunt sigur ca asta nu se intampla lucruri de genul asta.
5. daca vrei te pot ajuta si eu happy. pm pentru detalii happy. bft