| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, as vrea in viitor sa dau la limbi straine la engleză și nu stiu ce alta limba straina sa aleg sa studiez, presupun ca nu te ia de la 0? Mi-as dori foarte mult sa aleg de exemplu franceza pentru ca imi place, dar cunosc extrem de puțin aceasta limba pentru ca nu am avut profesoara care sa ne învețe cum trebuie nici in generală, nici in liceu. Oare la facultate profesorii încep de la inceput cu materia?

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Cum sa înceapă materia de la început când se da examen din limba respectiva?! laughing