| GEO2323 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi schimb numele de youtube dar imi apare asta
Ți-ai modificat recent numele. Politica Google+ privind numele limitează frecvența cu care îți poți modifica numele.Cine ma ajuta primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

De obicei la un interval de 1, 2 zile maxim.

4 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Deci tu ai incercat de mai multe ori sa-ti schimbi numele, iar Google+ nu permite sa ti-l schimbi foarte frecvent.

Asta se intampla pentru ca acel cont de Google+ este conectat automat la canalul de YouTube.

| GEO2323 explică (pentru miTzuliK93):

Si cand as mai putea sa mi-l schimb?

| GEO2323 explică (pentru GEO2323):

Numele

| GEO2323 explică (pentru miTzuliK93):

Mersi mult

| miTzuliK93 a răspuns (pentru GEO2323):

De obicei la un interval de 1, 2 zile maxim.