| DeeDee01 a întrebat:

As vrea sa merg la un liceu cu profil filologie sau profil legat de muzica, Precizez ca stau in Bucuresti, La inceput am vrut in Ion Creanga, Sincai, Daca a fost/este cineva acolo poate sa-mi spuna cum e acolo? Cele mai bunee raspunsuri funda!

Răspuns Câştigător
| LittttleMonster a răspuns:

Hei.Si eu am terminat clasa a 8a si am trecut prima optiune in Creanga la filologie, sper japoneza.Tu ce ai trecut? Adica ne vom vedea in creanga sau nu?:*happy

2 răspunsuri:
| Creionelroz777 a răspuns:

Iti recomand pentru filologie sa te duci la Elena Cuza. Muzica sa te duci la Dinu lipatti.

| DeeDee01 explică:

Da da eu nu prea as vrea in Dinu Lipatti la muzica! sad