| Bbyw a întrebat:

Buna,TPU! Ce parere aveti despre facultatea de farmacologie? Credeti ca e ceva de viitor sau ca e usor de gasit un post in domeniu dupa ce termin facultatea? Care sunt sansele sa-mi gasesc un post? As vrea mai multe pareri. Du FUNDA

1 răspuns:
| AlleAlllexandra a răspuns:

Facultatea de farmacologie, pai ar fi f. bine daca ai face-o. Numai ca este foarte grea. Trebuie sa inveti mult, mult. Dupa terminarea ei, bineinteles ca iti vei gasi post. Funda?