| ღAncaღ a întrebat:

Ce părere aveţi despre facultatea UNATC, I.L.Caragiale, din Bucureşti? Aş dori să mă înscriu la aceasta, însă sunt foarte multe argumente pro şi contra care susţin că acolo se intră doar pe bază de pile, iar examinatorii sunt foarte subiectivi...Adică dacă le place "moaca" ta intri, şi dacă nu, nu. Voi ce credeţi?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu e adevărat. Majoritatea celor care comentează își dau cu părerea fără să știe exact cum e în aceea facultate. Părerea mea e să nu asculți de lume și să mergi la facultatea care îți place ție.